Sayfalar

18 Eylül 2015 Cuma

Mint Dantel Yakalı Çocuk Bluzu


Uzunca bir süre önce dikmiş ve fotoğraflamıştım aslında ama malesef onca üzücü olaydan sonra insanın eli gitmiyor..Hergün şehit haberi,sığınmacıların dramları..Tüm çocuklara sadece kocaman tebessümler yakışıyor oysa..Bluzun kalıbını bu kez kendim çıkardım.Çok severek giydirdiğim bir bluzu vardı,onun yaka detayı yine kendi kumaşındandı ben geniş dantelle yaptım..Hatta kendime de yapıyım diye düşünüyordum ama elim gitmedi :) Seneye artık havalar soğudu zaten..İnsan evlat sahibi olunca alışverişte hep ona bakıyor,dikiyorum hep ona birşeyler düşünüyorum :) Annelik böyle birşey sanırım :)
Takımız da yine anne elinden bu arada :)Önden üç düğme yaptım,kolay giyilmesi amaçlı..Poplin kumaşın hali malum çocukla kırışıklığın kusuruna bakmayın..
Sevgiler..

6 yorum:

 1. çok yakışmış küçük hanımefendiye :) elinize sağlık

  YanıtlaSil
 2. Ay harika ya...yetenek tamam ama zevk de Lazım sende her ikisi de Fazlasıyla mevcut maşallah :)))

  YanıtlaSil
 3. Maşallah çok tatlı ,çok da yakışmış annesi ellerine sağlık...

  YanıtlaSil
 4. Ellerinize sağlık. Çok cici olmuş. Güle güle iyi günlerde giysin yavru kuzu. Onların hep güldüğünü hep mutlu olduğunu görelim inşallah.

  YanıtlaSil
 5. dünya tatlısı bir boncuk maşallah ona sağlıcakla giysin ...üzüntüler üzüntüler inşallah yakın zamanda her şey düzelir yoksa haberleri izlemekten nefret ediyorum:(

  YanıtlaSil
 6. çok şeker olmuş maşallah kocaman öperim :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...